Lékárny Praha 1 - Úplný Přehled

Kompletní seznam lékáren v Praze 1 a blízkém okolí. Najděte informace o otevíracích hodinách, adrese, kontaktních číslech lékáren, jako jsou Benu, Dr. Max, Pilulka, Magistra a mnoho dalších.

Nabízíme doplňky stravy, léky a zdravotnické prostředky s doručením již do druhého dne.

Lékárny v Praze 1 nabízejí rozsáhlý výběr léků na předpis i volně prodejných přípravků.

Dr.Max Lékárna

Lékárna Dr. Max vám nabízí široký sortiment léků, potravinových doplňků, zdravotnického materiálu a kosmetiky. Máme více než 460 odběrných míst.

BENU Lékárna

Nabízíme široký sortiment léků, zdravotnických potřeb a kosmetických přípravků, poskytujeme kvalifikované poradenství. Naše samoobslužné zóny umožňují zákazníkům prohlížet preparáty a dělat vlastní rozhodnutí.

Lékárna LEMON

Provozujeme rozsáhlou síť fyzických lékáren a také e-shop. Poskytujeme klientský program s přidanými výhodami, včetně dárků a odměn pro naše zákazníky.

Lékárna Palackého

V naší lékárně nabízíme široký výběr léků, zdravotnických potřeb, bylinných přípravků, doplňků stravy a homeopatik. K dispozici je také kvalitní kosmetika a speciální zdravotní obuv.

Lékárna AVE

Ve své lékárně poskytujeme rozmanitý sortiment léčiv a farmaceutických produktů. Zabýváme se také přípravou léků na míru dle lékařských předpisů, včetně nosních, ušních a očních kapek.

Lékárna U Palmy

Provozujeme lékárnu s širokým výběrem léků, léčiv, vitamínů, bylinných přípravků, potravinových doplňků, zdravotních pomůcek a homeopatických léčiv.

Lékárna Opletalova

Nabízíme prodej léků, léčiv, vitamínů, homeopatik, potravinových doplňků, produktů tradiční čínské medicíny a včelích výrobků. Zajišťujeme také výdej léků na lékařský předpis.

Lékárna Černá Růže

Nabízíme prodej léků, potravinových doplňků a dermokosmetických přípravků.

Lékárna Těšnov

Nabízíme širokou škálu léčiv, včetně těch na lékařský předpis i volně prodejných, a vakcín. V našem sortimentu najdete také kosmetiku značek Avéne, Eucerin a Nuxe. Dále máme v nabídce produkty tradiční čínské medicíny (TČM) a Energy.

Vitalpoint Rodinná Lékárna

Jako rodinná lékárna poskytujeme od roku 1996 osobní a odborné zdravotní poradenství, s přístupem, jaký bychom věnovali našim nejbližším. Nabízíme široký sortiment vysoce kvalitních doplňků.

Fragnerova lékárna U Černého orla

Provozujeme lékárnu se specializací na přípravu léčiv a poskytování konzultačních služeb. Nabízíme výdej léčiv na recept i bez receptu a zajistíme také přípravu léčiv.

Lékárna Dlouhá BENU

Nabízíme prodej léků, zdravotnických potřeb a kosmetických přípravků, poskytujeme odborné poradenství. K dispozici jsou samoobslužné zóny pro samostatný výběr.

Dr.Max Lékárna

Specializujeme se na prodej farmaceutických přípravků, včetně léků na předpis a volně prodejných. Nabízíme také vitamínové přípravky, zdravotní pomůcky, léčebnou kosmetiku, čaje, homeopatika, potravinové doplňky a další produkty.

Dr.Max Lékárna

Nabízíme širokou škálu farmaceutických přípravků, včetně léků na předpis a volně prodejných. Specializujeme se na vitamínové přípravky, zdravotní pomůcky, léčebnou kosmetiku, čaje, homeopatika, potravinové doplňky.