Lékárny Praha 6 - Kompletní Seznam

Detailní seznam všech lékáren v oblasti Praha 6 a okolních částí. Najdete zde kompletní informace o provozní době, adresách, kontaktních číslech lékáren, včetně takových jako Benu, Dr. Max, Pilulka, Magistra a další.

Poskytujeme rozmanitý sortiment doplňků stravy, farmaceutických léčiv a zdravotnických potřeb s možností expresního doručení do následujícího dne.

Detailní přehled všech lékáren v Praze 6. Získáte zde údaje o otevíracích hodinách, adrese, kontaktních informacích lékáren, včetně populárních jako Benu, Dr. Max, Pilulka, Magistra a další.

BENU Lékárna

V našich lékárnách poskytujeme pacientům a klientům moderní a přátelské poradenské služby. Nabízíme také samoobslužné oblasti, kde si můžete prohlížet dostupné produkty a samostatně rozhodovat o svém výběru.

Lékárna Hvězda Petřiny

Distribuce farmaceutických produktů. V našem sortimentu najdete léčiva, zdravotnické potřeby, dětskou výživu, terapeutickou kosmetiku a další doplňkové zboží.

Lékárna Zamzam

Distribuce léčiv a farmaceutických produktů.

Lékárna Studentský dům

Nabídka farmaceutických produktů, zdravotnických pomůcek, bylinných čajů, výživy pro děti a kojence, a vitamínových doplňků.

Lékárna Řepy

Vedení lékárenského zařízení. Naše lékárna nabízí službu e-receptu.

Lékárna Bruska

Veřejná zdravotní instituce poskytující distribuci léků, potravinových doplňků a dalších farmaceutických výrobků, včetně zdravotnického materiálu a terapeutické kosmetiky.

Lékárna Bělohorská

Distribuce léčiv, výživových doplňků a kosmetických produktů.

Lékárna Na Dědině

Poskytujeme kompletní nabídku předepsaných léků a široký sortiment bezreceptových léčiv. Nabízíme rovněž vitamínové a minerální doplňky a další potravinové doplňky.

Lékárna METRO Petřiny

Vedení lékárenského zařízení. Naše lékárna nabízí službu e-receptu.

Lékárna 6-ka

Vedeme lékárenský provoz s distribucí farmaceutických výrobků. V našem sortimentu naleznete vitamínové doplňky, zdravotnické potřeby, terapeutickou kosmetiku a různé druhy čajů.

BENU Lékárna

Poskytujeme vysoce kvalitní lékárenskou péči, nabízíme rozsáhlý výběr léčiv, potravinových doplňků a zdravotnických pomůcek. K nám se můžete obrátit i pro přípravu masti, krému, roztoku, čípků nebo tobolků na míru.

Dejvická lékárna ARNIKA

Naše činnost zahrnuje distribuci léčiv, vitamínových doplňků a homeopatických přípravků.

BENU Lékárna

V naší lékárně naleznete rozsáhlý výběr léčiv, potravinových doplňků a dermatologické kosmetiky. Vyřizujeme předpisy pro individuální výrobu léčiv. Také nabízíme službu měření krevního tlaku.

Dr.Max Lékárna

Distribuce farmaceutických produktů. Naše zaměření zahrnuje jak předepsané, tak bezreceptové léky. V naší nabídce naleznete vitamínové doplňky, zdravotnické vybavení a léčebné výrobky.