Lékárny Praha 3 - Kompletní Přehled

Kompletní seznam lékáren v Praze 3 a blízkém okolí Unique. Najděte informace o otevíracích hodinách, adrese, kontaktních číslech lékáren, jako jsou Benu Unique, Dr. Max Unique, Pilulka Unique, Magistra Unique a mnoho dalších Unique.

Nabízíme široký výběr potravinových doplňků, léků a zdravotnického vybavení s rychlým dodáním do druhého dne.

Úplný seznam všech lékáren v oblasti Praha 3. Získáte zde informace o provozních hodinách, adrese, kontaktních údajích lékáren, včetně těch jako Benu, Dr. Max, Pilulka, Magistra a další.

BENU Lékárna

Naši kvalifikovaní odborníci Vám ochotně pomohou s výběrem doplňků stravy, veterinárních produktů a poradí ve věcech týkajících se zdravé stravy. Zároveň nabízíme službu vydávání léků na lékařský předpis.

BENU Lékárna

V naší nabídce naleznete rozmanitý výběr léčiv a produktů dostupných bez receptu. Aktuálně nabízíme bezplatné poradenství týkající se lékových interakcí, pomoci při odvykání kouření a diagnostiky Alzheimerovy nemoci.

Lékárna Typos

Provozujeme rozsáhlou síť fyzických lékáren a také e-shop. Poskytujeme klientský program s přidanými výhodami, včetně dárků a odměn pro naše zákazníky.

Lékárna U Matky Boží

Nabídka farmaceutických léčiv, potravinových doplňků, terapeutické kosmetiky a zdravotních pomůcek.

Lékarna Na Žižkově

Distribuce předepsaných léků a léčiv dostupných bez předpisu. Poskytujeme široký výběr farmaceutických produktů, doplňků stravy a bylinných čajů. V naší nabídce naleznete také kosmetiku pro děti a terapeutické kosmetické výrobky.

Lékárna Olšanka

V naší nabídce najdete rozsáhlý výběr léků dostupných bez receptu, stejně jako širokou škálu léčiv vyžadujících lékařský předpis.

Lékárna Sv. Anna

Vedení lékárenského zařízení.

BENU Lékárna

Poskytujeme rozmanitý výběr léčiv na lékařský předpis a široký sortiment volně dostupných produktů, včetně dermokosmetických výrobků různých značek. Rádi pro Vás objednáme jakýkoli jiný dostupný produkt do následujícího dne.

Dr.Max Lékárna

Vedeme řetězec lékáren. Naše zaměření zahrnuje distribuci léčiv jak na předpis, tak i těch, které jsou dostupné bez receptu. U nás můžete také zakoupit doplňky stravy a zdravotnické potřeby.

Místní Lékárna Na Vápence

Distribuce léčiv a zdravotnických pomůcek. Uvnitř naší lékárny najdete také oddělený prodejní prostor pro zdravotnické potřeby, který poskytuje větší soukromí pro naše zákazníky.

Lékárna Vinohrady

V naší lékárně poskytujeme širokou škálu léčiv, jak na předpis, tak i bez předpisu. V našem sortimentu najdete rozmanité léky a potravinové doplňky.

Lékárna Olšanská

V naší lékárně naleznete rozsáhlou nabídku léčiv na lékařský předpis a také volně dostupných. Poskytujeme široký výběr farmaceutických produktů, výživových doplňků, dentálních prostředků a terapeutické kosmetiky.

Dr.Max Lékárna

Distribuce farmaceutických produktů. Naše zaměření zahrnuje jak předepsané, tak bezreceptové léky. V naší nabídce naleznete vitamínové doplňky, zdravotnické vybavení a léčebné výrobky.

Lékárna U Bílého lva

Nabízíme široký sortiment domácích i dovozových léčiv. Poskytujeme také službu zapůjčení výrobků pro kojence.