Lékárny v Praze 10 - Detailní Katalog

Úplný seznam všech lékáren v Praze 10 a okolních částech. Na této stránce naleznete podrobné údaje o provozní době, adresech a kontaktních informacích lékáren, včetně známých jmen jako Benu, Dr. Max, Pilulka, Magistra a mnoho dalších.

Máme ve svém sortimentu široký výběr potravinových doplňků, léků a zdravotnického vybavení, které vám rychle doručíme do druhého dne.

Detailní výčet všech lékáren v oblasti Praha 10. Získáte zde podrobné informace o otevíracích hodinách, adresách a kontaktních údajích lékáren, včetně těch oblíbených jako Benu, Dr. Max, Pilulka, Magistra a mnoho dalších.

Lékárna Krupská

Lékárna nabízí výhodně léky na předpis i volně prodejné léky, homeopatika, přípravky na hubnutí, zdravotnické potřeby, kosmetiku Vichy, Eucerin nejen při osobní návštěvě, ale i jako lékárna on-line.

BENU Lékárna

Prodej léků, zdravotnických potřeb a kosmetických přípravků. Poskytování odborného poradenství. K dispozici jsou samoobslužné zóny, kde si můžete všechny nabízené preparáty sami prohlédnout.

FN Královské Vinohrady - Ústavní lékárna

Prodej farmaceutických přípravků. Zajišťuje přípravu a kontrolu léčiv, sterilních a cytostatických léčiv. Prodej zdravotnických potřeb.

BENU Lékárna

Kromě pestrého sortimentu u nás najdete také zdravou výživu a pomůcky pro inkontinenci. Na naší pobočce si můžete zdarma vyzvednout své objednávky z e-shopu.

Dr.Max Lékárna

Provozujeme lékárnu, která se specializuje na prodej farmaceutických přípravků. Naše nabídka zahrnuje jak léky na předpis, tak volně prodejné léky. Kromě toho nabízíme také vitaminové přípravky, zdravotní pomůcky a léčebnou kosmetiku.

Dr.Max Lékárna

Provozujeme lékárnu s kompletním sortimentem farmaceutických přípravků. Specializujeme se na výdej léků na předpis i volně prodejných. V naší nabídce naleznete také vitaminové přípravky, zdravotní pomůcky a léčebnou kosmetiku.

Lékárna Vršovice

Provozujeme lékárnu, kde nabízíme široký sortiment farmaceutických výrobků. V naší lékárně můžete zakoupit léky na předpis i volně prodejné léky, potravinové doplňky, vitamíny a kosmetiku.

LÉKÁRNA ipc Petrovice

Provozujeme lékárnu, kde máme široký sortiment léků na předpis i volně prodejných, doplňků stravy, vitamínů a kosmetiky. Jsme zde pro vaše zdravotní potřeby a poskytujeme odborné poradenství týkající se léků a zdraví.

Dr.Max Lékárna

Provozujeme lékárnu s prodejem farmaceutických přípravků. Specializujeme se na výdej léků na předpis i volně prodejných léků. Kromě toho nabízíme také vitaminové přípravky, zdravotní pomůcky a léčebné produkty.

Slunečná lékárna

Prodáváme farmaceutické přípravky, léčiva, volně prodejné léky, dětskou kosmetiku a výživu, opalovací prostředky, potřeby pro těhotné a kojící. Jsme zde, abychom vám poskytli široký sortiment produktů pro vaše zdraví a péči o vaši rodinu.

Dr.Max Lékárna

Prodej farmaceutických přípravků je naší hlavní specializací. Máme široký sortiment léků, ať už se jedná o léky na předpis nebo volně prodejné. Kromě toho nabízíme také různé vitaminové přípravky, zdravotní pomůcky a léčebné produkty.

BENU Lékárna

Kromě standardního sortimentu lékárenských výrobků nabízíme také širokou škálu dermokosmetiky od renomovaných značek, jako jsou Bioderma, Vichy a La Roche Posay.

Lékárna LEMON

Jsme hrdí na to, že provozujeme síť kamenných lékáren s názvem LEMON a zároveň provozujeme e-shop. Našim zákazníkům nabízíme klientský program, který zahrnuje různé výhody, dárky a odměny.

Lékárna AVE

Rádi vás informujeme, že provozujeme lékárnu, která je připravena poskytnout vám farmaceutické služby a poradenství. Naše lékárna nabízí široký sortiment léků na předpis i volně prodejných léků, potravinových doplňků, vitamínů a kosmetiky.