Lékárny Praha 5 - Úplný Přehled

Kompletní seznam lékáren v Praze 5 a přilehlých oblastech. Získáte zde podrobné informace o otevíracích hodinách, adrese, kontaktních údajích lékáren, včetně známých jmen jako Benu, Dr. Max, Pilulka, Magistra a mnoho dalších.

Nabízíme široký výběr potravinových doplňků, léků a zdravotnického vybavení s rychlým dodáním do druhého dne.

Kompletní seznam lékáren v oblasti Praha 5. Zde naleznete informace o provozních hodinách, adresách, kontaktních údajích lékáren, včetně známých jako Benu, Dr. Max, Pilulka, Magistra a další.

BENU Lékárna

Kontaktujte nás pro spolehlivé poradenství o užívání léčiv, pro bezplatné měření krevního tlaku a ochotně Vám poskytneme pomoc při výběru léků a potravinových doplňků.

EUC Lékárna Kartouzská

Distribuce léčiv na základě lékařských předpisů a eReceptů, výroba léků přímo v naší lékárně. Nabízíme široký výběr léků, vitamínů, potravinových doplňků, homeopatických produktů a kosmetických výrobků.

BENU Lékárna

Poskytujeme rozmanitý výběr předepsaných léčiv, bezreceptových léků, potravinových doplňků, dermatologické kosmetiky, veterinárních produktů a produktů pro zdravou výživu. Naše lékárna nabízí také služby individuální přípravy léků a funguje jako výdejní místo pro naše e-shop objednávky.

Lékárna Nad Knížecí

V naší lékárně nabízíme poradenské služby. V sortimentu naleznete veterinární léčiva, homeopatické přípravky, terapeutickou kosmetiku, bylinné čaje a obvazové materiály.

BENU Lékárna

Nabízíme farmaceutické léčiva, zdravotnické pomůcky a kosmetické výrobky. Zajišťujeme také odborné poradenské služby. V naší lékárně naleznete samoobslužné oblasti, kde si můžete prohlížet všechny dostupné produkty.

Dr.Max Lékárna

Distribuce farmaceutických produktů. Naše zaměření zahrnuje jak předepsané, tak bezreceptové léky. V naší nabídce naleznete vitamínové doplňky, zdravotnické vybavení a léčebné výrobky.

BENU lékárna

V našich lékárnách poskytujeme pacientům a klientům moderní a přátelské poradenské služby. Nabízíme také samoobslužné oblasti, kde si můžete prohlížet dostupné produkty a samostatně rozhodovat o svém výběru.

Lékárna NEXT Praha, s.r.o.

Vedení lékárenského zařízení.

Lékárna PharmDr. Jana Schwarzová

Distribuce léčiv a farmaceutických produktů.

Lékárna Nová poliklinika Zbraslav

Distribuce léčiv na předpis, nabídka bezreceptových léků a farmaceutických produktů, potravinových doplňků, vitamínů a terapeutické kosmetiky.

Lékárna LEMON

Vedeme řetězec tradičních lékáren LEMON a také provozujeme internetový obchod. Naším zákazníkům poskytujeme vždy něco extra.

Lékárna Pod Motolskou nemocnicíá

Nabídka farmaceutických produktů a zdravotnických pomůcek, včetně širokého sortimentu léků dostupných bez předpisu

Lékárna ipc Janského

Vedeme lékárnu s nabídkou jak léčiv na lékařský předpis, tak i bezreceptových léků. V našem sortimentu naleznete také potravinové doplňky a kosmetické produkty.