Lékárny Praha 2 - Úplný Přehled Unique

Kompletní seznam lékáren v Praze 2 a blízkém okolí Unique. Najděte informace o otevíracích hodinách, adrese, kontaktních číslech lékáren, jako jsou Benu Unique, Dr. Max Unique, Pilulka Unique, Magistra Unique a mnoho dalších Unique.

Poskytujeme sortiment potravinových doplňků, léčiv a zdravotnických přístrojů s možností dodání již následující den.

Lékárny v oblasti Praha 2 poskytují široký sortiment předepsaných léků a léčiv dostupných bez předpisu.

Dr.Max Lékárna

Poskytujeme farmaceutické výrobky. Naše specializace zahrnuje distribuci léků na lékařský předpis a také těch, které jsou dostupné bez receptu. V naší nabídce najdete vitamínové doplňky, zdravotní přístroje a léčebné.

BENU Lékárna

Zabýváme se přípravou a distribucí léčiv na lékařské předpisy. Poskytujeme rozmanitý výběr léků, které jsou dostupné bez předpisu, včetně potravinových doplňků a dermatologické kosmetiky.

Nemocniční lékárna VFN v Praze,odd.výdeje pro veřejnost III

Provozujeme rozsáhlou síť fyzických lékáren a také e-shop. Poskytujeme klientský program s přidanými výhodami, včetně dárků a odměn pro naše zákazníky.

Lékárna U Spasitele

Distribuce předepsaných léků a zdravotnických přístrojů. Nabízíme široký výběr obvazového materiálu, potravinových doplňků a vitamínů. Široká nabídka léčiv dostupných bez předpisu.

Dr.Max Lékárna

Vedeme řetězec lékáren. Naše specializace zahrnuje distribuci léčiv jak na předpis, tak i těch volně dostupných. U nás je možné zakoupit také potravinové doplňky a zdravotní pomůcky.

Lékárna V Rumunské

Nabízíme prodej léků, léčiv, vitamínů, homeopatik, potravinových doplňků, produktů tradiční čínské medicíny a včelích výrobků. Zajišťujeme také výdej léků na lékařský předpis.

LÉKÁRNA MORÁŇ

V našem lékárenském zařízení nabízíme nejen léky na lékařský předpis, ale také rozmanitý výběr léčiv dostupných bez předpisu, doplňků stravy, kosmetických výrobků a homeopatických přípravků.

Lékárna WPK

Vedeme lékárenský provoz. V naší nabídce najdete široký sortiment léčiv na předpis, stejně jako přípravky dostupné bez předpisu, zdravotní produkty a kosmetiku pro péči o tělo.

BENU Lékárna

V našich lékárnách poskytujeme pacientům a klientům moderní a přátelské poradenské služby. Nabízíme také samoobslužné oblasti, kde si můžete prohlížet dostupné produkty a samostatně rozhodovat o svém výběru.

Nemocniční lékárna VFN v Praze, odd. výdeje pro veřejnost II

Nabídka farmaceutických produktů. U nás najdete široký výběr bezreceptových léků a léčiv, doplňků stravy a terapeutické kosmetiky.

Nemocniční lékárna VFN v Praze

Distribuce farmaceutických produktů. V naší nabídce naleznete léky dostupné bez předpisu, různé léčivé preparáty, doplňky stravy a kosmetiku pro léčebné účely.

Dr.Max Lékárna

Distribuce farmaceutických produktů. Naše zaměření zahrnuje jak předepsané, tak bezreceptové léky. V naší nabídce naleznete vitamínové doplňky, zdravotnické vybavení a léčebné výrobky.

Lékárna AGEL

Naše lékárna poskytuje nejen výdej léků na lékařské předpisy a poukazy, ale také nabízí širokou škálu produktů pro volný prodej, včetně potravinových doplňků, bylinných čajových směsí a léčivých bylin, zdravé výživy a zdravotnických potřeb.