Lékárny v Praze 9 - Podrobný Seznam

Kompletní přehled všech lékáren v oblasti Praha 9 a přilehlých částech. Na této stránce získáte detailní informace o otevíracích hodinách, adresách a kontaktních údajích lékáren, včetně těch známých jako Benu, Dr. Max, Pilulka, Magistra a mnoho dalších.

V naší nabídce najdete rozsáhlý výběr potravinových doplňků, léků a zdravotnického vybavení, které vám s radostí doručíme do druhého dne.

Podrobný seznam všech lékáren v oblasti Praha 9. Získáte zde detailní informace o otevíracích hodinách, adresech a kontaktních údajích lékáren, včetně těch populárních jako Benu, Dr. Max, Pilulka, Magistra a mnoho dalších.

Lékárna BONATE

Poskytujeme výdej léků na recept i eRecept, připravujeme léky individuálně v naší lékárně. Naše široká nabídka zahrnuje léčiva, vitamíny a doplňky stravy. Máme také v prodeji homeopatika a kosmetiku.

BENU Lékárna

V naší lékárně máme skladem široký sortiment léků, zejména z oborů kardiologie, urologie, alergologie a dalších. Naše laboratoř umožňuje individuální přípravu mastiček, čípků, kapslí a tekutých přípravků na základě lékařského předpisu.

Lékárna Horní Počernice

V naší lékárně najdete široký výběr léků, homeopatik, veterinárních léčiv, vitamínů, doplňků výživy, bylinné směsi od Dědek kořenář Nový, zdravotní obuv značky Sante, sortiment kosmetiky, čajů a dětského zboží.

BENU Lékárna

Jsme hrdí na to, že naše lékárny poskytují moderní partnerský přístup a poradenství našim pacientům a zákazníkům. V našich lékárnách najdete samoobslužné zóny, kde si můžete prohlédnout nabízené preparáty a udělat si své vlastní informované rozhodnutí ohledně svého zdraví.

Lékárna v Dolních Počernicích

Nabízíme kompletní služby naší lékárny, které zahrnují výdej léčiv, zdravotnických prostředků, doplňků stravy, homeopatických přípravků, čajů, kosmetiky a veterinárních přípravků. Jsme zde pro vaše zdravotní potřeby a rádi vám poskytneme odbornou radu a péči.

Lékárna Pharmacentrum Vysočany

Provozujeme lékárnu, kde máme k dispozici širokou nabídku volně prodejných léčiv, potravinových doplňků a kosmetiky. Navíc v naší lékárně provádíme měření tlaku, aby se starost o vaše zdraví stala co nejjednodušší.

BENU Lékárna

Provozujeme lékárnu, kde nabízíme prodej léků, zdravotnických potřeb a kosmetických přípravků. Naším cílem je poskytovat kvalitní péči a podporu vašemu zdraví a kráse.

Lékárna ISCARE

V naší lékárně poskytujeme návštěvníkům širokou škálu služeb a odborného poradenství v oblasti léčivých přípravků, zdravotních obtíží, doplňků stravy, zdravé výživy a životního stylu.

Lékárna Letňany

V našem sortimentu najdete široký výběr léků i potravinových doplňků. Navíc máme k dispozici velkou škálu homeopatických přípravků, včetně monokomponentních produktů, a provádíme individuální přípravu léků na míru.

Lékárna Prosek

Máme k dispozici široký sortiment léků a farmaceutických přípravků. K tomu přidáváme nabídku potravinových doplňků, dětského sortimentu, léčebné kosmetiky a pomůcek pro inkontinenci, včetně ústních vod.

Dr.Max Lékárna

Jsme lékárna, která se specializuje na prodej farmaceutických přípravků. Naše služby zahrnují výdej léků na předpis i volně prodejných léků, nabízíme také široký sortiment vitaminových přípravků a léčebných prostředků.

Dr.Max Lékárna

Jsme lékárna specializující se na prodej farmaceutických přípravků. Nabízíme výdej léků na předpis i volně prodejných léků. Kromě toho máme v sortimentu vitaminové přípravky, zdravotní pomůcky a léčebnou kosmetiku.

Lékárna IMMUNO-FLOW

Provozujeme lékárnu a specializujeme se na prodej léků, léčiv a farmaceutických přípravků. Jsme tu, abychom vám poskytli potřebnou péči a odbornou radu ohledně vašeho zdraví.

Lékárna Klánovice

Provozujeme lékárnu, kde vám nabízíme široký sortiment léků a farmaceutických přípravků. Jsme tu, abychom vám poskytli péči o vaše zdraví a zajistili, že budete mít přístup k potřebným lékům a léčivým prostředkům.